diod.club » Ремонт » Опознание электронных компонентов. Поиск возможных замен » Помогите опознать элемент

Страниц (1): [1]
 

1. tcacic - 01 Марта, 2016 - 18:35:39 - перейти к сообщению
Помогите опознать элемент
[img][/img]
2. koyodza - 01 Марта, 2016 - 20:30:38 - перейти к сообщению
Уточните размер корпуса: SMA или SMB или SMC или другой. По виду похоже на SMB, для SMA пропорции немного другие. Вероятно, какой-то супрессор от ST
3. tcacic - 01 Марта, 2016 - 20:54:03 - перейти к сообщению
SMB
4. koyodza - 01 Марта, 2016 - 23:01:34 - перейти к сообщению
5. kosmaty - 30 Марта, 2017 - 15:03:44 - перейти к сообщению
Помогите, пожалуйста, опознать деталь
[img][/img]
6. Леонид Иванович - 30 Марта, 2017 - 21:38:29 - перейти к сообщению
Возможно, это LM2937IMP-10 - 10V 500-mA Low Dropout Regulator.
7. kosmaty - 31 Марта, 2017 - 08:48:55 - перейти к сообщению
Спасибо огромное! Я рылся по многим каталогам, но так и не смог определить, еще раз: спасибо!
8. vintik - 18 Марта, 2018 - 15:17:28 - перейти к сообщению
Собрал тестер для ОУ http://www.diod.club/forum/topic...m=1&topic=33
и в общей куче попались, не могу опознать.
Могу сказать, что сдвоенный ОУ.
Запитывал двуполярным питанием +/- 5В.
Ток потребления 5мА.
Vos +0,80mV
Ib =+/-14 nA
9. mr_kost - 18 Марта, 2018 - 18:46:17 - перейти к сообщению
Возможно LM4562
10. vintik - 19 Марта, 2018 - 10:42:36 - перейти к сообщению
Спасибо mr_kost.
11. zitadel007 - 25 Августа, 2018 - 06:30:55 - перейти к сообщению
По возможности подскажите тип диодов на фото.. спасибо..
12. koyodza - 25 Августа, 2018 - 20:46:43 - перейти к сообщению
Вероятно SS34
13. serwik1 - 11 Ноября, 2019 - 15:27:33 - перейти к сообщению
zitadel007 пишет:
По возможности подскажите тип диодов на фото.. спасибо..

- ДШ SMA RB160L-40TE25 40V_1A mark 34 от ROHM
- ДВ SMA 1SR154-400TE25 400V_1A mark 14 от ROHM
Подмигивание
14. mr_kost - 25 Марта, 2020 - 19:34:16 - перейти к сообщению
Помогите опознать деталь:
Очень похож на датчик давления, но какой именно?
Надпись на корпусе

436
B73

Судя по надписям на печатке, имеет 4 вывода. Размер корпуса 4*3 мм
15. yzmb2020 - 30 Сентября, 2021 - 10:47:38 - перейти к сообщению
kosmaty пишет:
Помогите, пожалуйста, опознать деталь
[img][/img]


LM2937IMP-10 SOT-223 丝印L73B 10V/500MA低压差调节器进口原装
16. yzmb2020 - 30 Сентября, 2021 - 11:00:55 - перейти к сообщению
zitadel007 пишет:
По возможности подскажите тип диодов на фото.. спасибо..

RB160L-40TE25
肖特基二极管
直流反向耐压(Vr) 40V
正向压降(Vf) 550mV 1A
平均整流电流(Io) 1A
17. serge_m - 05 Ноября, 2023 - 22:56:51 - перейти к сообщению
Допоможіть опізнати деталь.
Корпус SOT23-6
Маркування KJFG6

На виводи 2 та 4 підключається + Li-Ion акумулятора 4,2В 18650. У акумулятора є своя окрема плата захисту.
Виводи 1 та 3 - GND
На вивод 6 приходить +5В для зарядки цього акумулятора коли пристрій стоїть на зарядці.

Вивод 5 - під питанням.

В наступному поколінні пристроів використана схожа мікросхема з тією схожою (підключення акумулятора і зарядки змінені місцями) схемою включення, але маркування KAMW6

По маркуванню знайти інформацію не вдалось. Може хто по схемі включення з досвіду побачить на що схоже.
18. koyodza - 07 Ноября, 2023 - 18:59:26 - перейти к сообщению
А чи справді там акумулятор підключено одночасно до виводів 2 та 4? Можете відпаяти та подивитись чи доріжка там одна, а чи може акумулятор приєднано тільки до 2 виводу? Можливо, це лише 2 P-MOSFET для захисту від неправильної полярності?
19. serge_m - 08 Ноября, 2023 - 16:25:36 - перейти к сообщению
koyodza пишет:
А чи справді там акумулятор підключено одночасно до виводів 2 та 4?

Зовсім не факт. Що вольтметр показав то і написав. Зніму ту мікросхему/збірку, подивлюсь топологію плати під нею. Але дійсно, дуже схоже що збіркою з двох MOSFET комутується GND для наступної по схемі мікросхеми BZJ. Щось дуже схоже на S8205A

Але залишаються питання:
1) як відбувається заряд акумулятора?
2) на 2 і 5 виводах різні напруги, можливо один з них відгорів, другий - пробило на затвор?

Беру паузу
(Добавление)
koyodza пишет:
Можливо, це лише 2 P-MOSFET для захисту від неправильної полярності


Тільки зараз зрозумів чому P

1 і 3 виводи - затвори, сидять на GND
+ від аккумулятора і від зарядного приходять на стоки транзисторів.

2 і 5 можуть бути незалежними істоками і з них напруги пішли на наступну мікросхему, яка мабуть і керує зарядкою в тому числі.

Пара P-канальних польовиків в одному корпусі
Дуже схоже на PJS6801

(Добавление)
Хотів просити опізнати наступну мікросхему, але знайшов сам.
Для історії:

BZJ
TI 81K
CR2N

BQ24031
https://www.ti.com/product/BQ24031
https://www.ti.com/lit/ds/symlink/bq24031.pdf

І так, вона дійсно займається менеджментом живлення і заряджанням аккумулятора.

Powered by ExBB
ExBB FM 1.0 RC1 by TvoyWeb.ru
UaExBB Style

[Script Execution time: 0.0056]     [ Gzip Disabled ]