mr_kost пишет:Тут не цікавився?
https://www.lvivstandard.com.ua/struktura/struktura/volinska-filija.html
Дякую. Тут поцікавився в першу чергу.
Також дозвонився до Держстандарту у Львові. Там можуть лише повірити, без калібрування.
Прилад після ремонту і калібрувався в останнє в 2003 році.(Отредактировано автором: 27 Марта, 2025 - 22:58:18) |