mr_kost для передачі аналогових низькочастотних сигналів у конекторі type-C можуть виділятися тільки лінії USB 2.0 (DP/DM) i Sideband Use (SBU1/SBU2).
Як варіант, ви можете взяти ось таку плату
[img]https://i.postimg.cc/FdzTH7Pd/1633531965-674239988.jpg[/img]
і запаяти в неї гребінець із п'ятьма штирками. І окремо спаяти шнурок тюльпан->пара дюпонтів. Нехай хлопці "методом тика" знайдуть на якому піні активується CVBS вихід, і тоді ви зможете спаяти вже постійний надійний кабель. Прикреплено изображение (Нажмите для увеличения)

(Отредактировано автором: 11 Марта, 2024 - 23:43:44) |